Digital Marketing Manager
munkatársat keresünk

Ha a digitális marketing kifejezetten közel áll a szívedhez, nem hoznak zavarba az olyan fogalmak, mint a WordPress, conversion tracking, marketing automatizáció, CMS, eDM, és valósítottál már meg integrált kampányokat, illetve szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol a marketingesek nem csak “epizódszereplők”, akkor jelentkezz és találkozzunk mihamarabb! 🙂

Kik vagyunk mi?

Az Engame Akadémián hiszünk abban, hogy egy nyitott szemléletű, támogató közegben a tanulás és a felnőtté válás folyamata is izgalmas felfedezéssé válik.

Alternatív oktatási képzéseinkkel 2010 óta azon dolgozunk, hogy minél több 14-19 éves diáknak segítsünk megtalálni a helyét a világban.

Munkakör leírása

Áttekintés

Ez egy teljes munkaidős pozíció, ideális esetben kezdés 2024. márciusában. A feladatkör magában foglalja egy csapat irányítását; erős projektmenedzsment és szakmai ismeretek szükségesek a szolgáltatási marketing környezetben alkalmazott marketing és értékesítési technikák terén. A sikeres pályázónak korábbi szakmai tapasztalattal, erős digitális marketing iránti affinitással és megoldásorientált hozzáállással kell rendelkeznie.

How do we work and how is your work valued?

  • We currently work in a mixed home-office and in-person system. Most of our colleagues spend about 50% of their time at home and 50% in our welcoming office at Maros utca 12.
  • Working hours are flexible and partial home office was already a thing before the pandemic at Engame Academy. At the same time, it’s important to note that, as most of our students are high-school students, they can only attend our program in the afternoons and on Saturdays. As a result, most of the teaching team’s contact hours are: weekdays between 3pm and 7pm and Saturdays between 10am to 5pm.
  • We use Lenovo Thinkpad X series business category laptops and our office has a strong wifi network and all the things we need to work efficiently.
  • We believe in transparency, so we have a fully transparent salary system, where everybody knows how much the others make. Salaries are set based on the experience of the employee and his/her responsibilities that come with the position.

Feladatok:

  • Főként B2C marketingkampányok tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • WordPress weboldalunk építése, szerkesztése és kezelése szakmai szempontok figyelembevételével
  • CRM és marketingautomatizációs-rendszer kezelése és fejlesztése
  • Új B2C leadgen megoldások kikisérletezése és bevezetése
  • Online marketing: Google Ads, Facebook, Instagram, eDM és LinkedIn kampányok tervezése
  • Copywriting: szövegírás a weboldalunkra, hirdetéseinkhez
  • Esetenként személyes és online rendezvényeink, nyílt napjaink segítése

Amit kínálunk:

  • Valódi értékteremtő munkát – ha mindig is arra vágytál hogy egy jó célért dolgozz, hogy tényleg legyen ráhatásod a munkahelyed működésére és ne csak egy kis csavar legyél egy gépezetben, akkor nálunk a helyed!
  • Rugalmas munkavégzést térben és időben – Covid óta jellemzően heti 2-3 napot vagyunk bent az irodában és 2-3 napot otthon. Napközben a munkavégzést is lehet rugalmasan alakítani, nincs 8:00-ás becsekkolás 🙂
  • Modern, fényes irodát, jó közlekedéssel – a Déli Pályaudvar és a Széll Kálmán tér között van az irodánk, a Maros utca 12.-ben, ami egy szép belső udvarra (is) néz.

Elvárások:

  • Már 2-3 éves tapasztalatod van digitális marketing területen
  • Foglalkoztál B2C kommunikációval, jó az íráskészséged
  • Nem riadsz meg attól, ha egy teljes kampányt egyedül kell menedzselned
  • Van tapasztalatod CMS rendszerek kezelésében és marketingautomatizációban
  • Magabiztosan beszélsz és írsz angolul
  • Szívesen dolgoznál pörgős, nyitott környezetbe, egy jó cél érdekében
  • Villámgyorsan megtalálod a hangot másokkal, így nemcsak önállóan, de csapatban is jól tudsz dolgozni

Előnyt jelent, ha:

  • WordPress, MiniCRM ismerete
  • Dolgoztál már oktatással foglalkozó cégnél
  • Van tapasztalatod szolgáltatásmarketingben

Csatlakozz csapatunkhoz!

Jelentkezési folyamat:

A jelentkezőket jelentkezési sorrendben bíráljuk el, és az interjúk folyamatosan zajlanak. Az ideális csapattárs megtalálása esetén az álláshirdetést felfüggesztjük, ezért érdemes minél korábban leadni jelentkezésed.

  1. Töltsd ki és küldd be a lenti űrlapot!
  2. Ha az önéletrajzod alapján relevánsnak látjuk a tapasztalatodat, első lépésként egy rövid telefonos interjút tartunk és egy gyakorlati feladat megoldására kérünk, hogy egy kicsit jobban megismerhessünk.
  3. A következő körben egy videóinterjú keretein belül a konkrét tapasztalataidról és a munkakörről fogunk beszélgetni, hogy te is el tudd dönteni, neked való-e az Engame és a pozíció.
  4. Ha továbbra is szimpatikusak vagyunk egymásnak, meghívunk egy személyes találkozóra, ahol a konkrét munkakörhöz kapcsolódó feladatokban próbálhatod ki magad, hogy lásd, mire számíthatsz nálunk.